Jdi na obsah Jdi na menu
 


Intenzivní meditačně-terapeutický zážitkový seminář

18. 6. 2019

intenzivni-meditacne-terapeuticky-zazitkovy-seminar.pngOBA TERMÍNY JSOU JIŽ OBSAZENY.

V současné době připravujeme další.

Intenzivní meditačně-terapeutický zážitkový seminář bude probíhat tentokrát v sobotu i v neděli. Oba semináře jsou identické, takže se můžete přihlásit buď na jeden nebo na druhý. Budou probíhat v sobotu 13. 7. 2019 a v neděli 14. 7. 2019 od 10:00 do 16:00 s hodinovou pauzou na oběd. (10:00 – 12:30, pauza 60 minut, pokračování 13:30 – 16:00) v prostorách na náměstí Míru, Praha 2. V ceně semináře je občerstvení (voda, káva, ovoce, sušenky).

Co vás čeká? Naučíte se základy meditace, v teorii i praxi, budete mít možnost meditovat individuálně i skupinově – meditace budou vedené lektorem. Ukážeme vám, co všechno člověk může v meditaci dělat. Budeme mluvit o tom, jaké problémy nejčastěji lidé řeší v terapiích a jak se tyto problémy dají řešit právě pomocí meditace. Celý seminář bude hodně o praxi a budete mít možnost ihned na místě konzultovat svoje dojmy, zážitky, úspěchy a výzvy přímo s lektory. Budete moct (ale nemusíte) sdílet své zážitky i se skupinou a srovnat své prožitky s dalšími účastníky semináře. Ukážeme si, jak naše psychika úzce souvisí s emocemi a tělem, jak skrze psychosomatiku ovlivňuje naše zdraví, jak se můžete dopátrat duševních příčin fyzických i emočních problémů, jak si vytvořit a ubránit hranice, jak říkat NE, jak provádět mentální hygienu, jak se stát imunní vůči hodnocení ostatní, jak sám sebe motivovat, jak se uvést do duševní rovnováhy a udržet si ji a mnoho dalšího. Seminář bude dynamický, praktický a přizpůsobený potřebám a tempu účastníků. Omezený počet 5 osob zajistí, že se vám dostane osobního přístupu obou lektorů. Hlavními tématy obou seminářů budou sebeuvědomění, psychika, zdraví, sebeláska a sebevědomí.

Cena semináře je 2500 Kč na osobu. 

Závazné přihlášení probíhá přijetím částky na účet. Storno s vrácením plné částky možné max. 48 hodin před konáním akce. Přihlášky prosím pište na info@janmendel.com

Těšíme se na vás.

Jan Menděl a David Toegel

P. S. Tady je foto z posledního semináře, který proběhl 15. 6. 2019 a jehož účastníci byli neuvěřitelní!  ;-) 

20190615_164753.jpg