Jdi na obsah Jdi na menu
 


Terapeutický seminář JAK PŘEKONAT PANICKÉ ATAKY

29. 6. 2019

terapeuticky-seminar-ataky.pngVYPRODÁNO

 

Srdečně vás zveme na intenzivní zážitkový terapeutický seminář na téma JAK PŘEKONAT PANICKÉ ATAKY A JAK JIM PŘEDCHÁZET.

Seminář bude jednodenní, od 10:00 do 16:00 s hodinovou pauzou na oběd a můžete si zvolit buď termín v sobotu 20. 7. nebo v neděli 21. 7. Oba semináře budou identické a budou probíhat v prostorách na náměstí Míru, Praha 2. V ceně semináře je občerstvení (voda, káva, ovoce, sušenky).

Co vás čeká? Vysvětlíme vám, co jsou panické ataky, jak se projevují, co nám chtějí říct, a hlavně jak se jich můžeme jednou provždy zbavit nebo jim do budoucna předcházet. V průběhu semináře budete moct (ale nemusíte) mluvit o svých zážitcích a zkušenostech, sdílet je se skupinou (max. počet účastníků je 5) a dvěma lektory. Společně se pokusíme přijít na to, proč ataky máte, co je ve vašem případě vyvolává, a ukážeme vám, jak je můžete uzdravit tak, aby vás už nikdy netrápily.

Chápeme, že se možná bojíte jít do skupiny právě proto, abyste v ní nedostali panický atak, ale v tomto případě je všechno v pořádku. Sami jsme oba panické ataky zažili na vlastní kůži a také je překonali, a to bez prášků. Víme, že je těžké s tím bojovat, když kolem sebe nemáte nikoho, kdo by vás chápal, a právě proto si myslíme, že semináře ve skupině lidí, kteří je všichni zažili, je ta nejlepší cesta. Pokud máte jakékoliv otázky, neváhejte na nám napsat.

Cena semináře je 2500 Kč na osobu.

Závazné přihlášení probíhá přijetím částky na účet. Storno s vrácením plné částky možné max. 48 hodin před konáním akce. Přihlášky prosím pište na info@janmendel.com a do předmětu uveďte termín semináře, o kterých máte zájem.

Těšíme se na vás.

Jan Menděl a David Toegel

20190622_163903.jpg