Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zážitkový seminář Meditace & terapie

28. 5. 2019

seminar-1.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zážitkový seminář Meditace & terapie bude probíhat v sobotu 15. 6. 2019 od 9:00 do 15:00 s hodinovou pauzou na oběd. (9:00 – 11:30, pauza 60 minut, pokračování 12:30 – 15:00) v prostorách na náměstí Míru, Praha 2.

Co vás čeká? Naučíte se základy meditace, v teorii i praxi, budete mít možnost meditovat individuálně i skupinově. Ukážeme vám, co všechno člověk může v meditaci dělat. Budeme mluvit o tom, jaké problémy nejčastěji lidé řeší v terapiích a jak se tyto problémy dají řešit právě pomocí meditace. Celý seminář bude hodně o praxi a budete mít možnost ihned na místě konzultovat svoje dojmy, zážitky, úspěchy a výzvy přímo s lektory. Budete moct (ale nemusíte) sdílet  své zážitky i se skupinou a srovnat své prožitky s dalšími účastníky semináře. Ukážeme si, jak naše psychika úzce souvisí s emocemi a tělem, jak skrze psychosomatiku ovlivňuje naše zdraví, jak se můžete dopátrat duševních příčin fyzických i emočních problémů, jak si vytvořit a ubránit hranice, jak říkat NE, jak provádět mentální hygienu, jak se stát imunní vůči hodnocení ostatní, jak sám sebe motivovat, jak se uvést do duševní rovnováhy a udržet si ji a mnoho dalšího. Seminář bude dynamický, praktický a přizpůsobený potřebám a tempu účastníků. Omezený počet 6 osob zajistí, že se vám dostane osobního přístupu obou lektorů.

Cena 2000 Kč na osobu. Přihlášení probíhá přijetím částky na účet. Storno s vrácením plné částky možné max. 48 hodin před konáním akce. Přihlášky prosím piště na info@janmendel.com

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář