Jdi na obsah Jdi na menu
 


PSYCHOSOMATIKA - OBJEVTE DUŠEVNÍ PŘÍČINY SVÝCH FYZICKÝCH NEMOCÍ

11. 7. 2019

psychosomatika-seminar.pngSrdečně vás zveme na intenzivní zážitkový terapeutický seminář na téma PSYCHOSOMATIKA - OBJEVTE DUŠEVNÍ PŘÍČINY SVÝCH FYZICKÝCH NEMOCÍ.

Seminář bude jednodenní, od 10:00 do 16:00 s hodinovou pauzou na oběd a můžete si zvolit buď termín v sobotu 3. 8. nebo v neděli 4. 8. Oba semináře budou identické a budou probíhat v prostorách na náměstí Míru, Praha 2. V ceně semináře je občerstvení (voda, káva, ovoce, sušenky).

Co vás čeká? Vysvětlíme vám, že většina fyzických onemocněních pramení z psychiky, resp. z potlačených emocí a nezpracovaných zážitků, a pokusíme se společně přijít na příčiny vašich potíží, budete-li chtít. Budete moct (ale nemusíte) mluvit o svých zážitcích a zkušenostech, sdílet je se skupinou, inspirovat se příběhy druhých a konzultovat své otázky s dvěma lektory. Součástí semináře bude i introspekce pomocí vedené meditace a dostatek prostoru na diskuzi.

Z vlastní zkušenosti i praxe jsme skálopevně přesvědčeni, že pochopí-li člověk duševní příčinu své nemoci a napraví-li ji, fyzická nemoc zcela zmizí nebo se alespoň velmi zmírní. Myslíme si, že mnohem efektivnější než bojovat s nemocí na té vnější úrovni, je pochopit její poselství, a tím dosáhnout minimálně vnitřního míru a ideálně úplného zdravení. Chápeme, že není vždy snadné přijít sám na původ svých chorob, protože člověk je příliš ponořen sám do sebe a není schopný vidět věci objektivněji. A právě to je cílem tohoto semináře – mluvit o svých potížích, získat na ně objektivnější náhled a pomocí zkušeností druhých a vhledu zkušených lektorů si udělat lepší představu o tom, co může nemoc způsobovat ve vašem případě, a učinit nutné kroky k odstranění této příčiny.

Cena semináře je 2500 Kč na osobu.

Závazné přihlášení probíhá přijetím částky na účet. Storno s vrácením plné částky možné max. 48 hodin před konáním akce. Přihlášky prosím pište na info@janmendel.com a do předmětu uveďte termín semináře, o kterých máte zájem.

Těšíme se na vás.

Jan Menděl a David Toegel

20190622_163903.jpg