Jdi na obsah Jdi na menu
 


JAK PŘEKONAT ÚZKOSTI A PANICKÉ ATAKY 15. 3. 2020

15. 3. 2020

2.png

Čas a místo konání: neděle 15. 3. 2020, 10:00 – 18:00, Nám. Míru, Praha 2

Cena za osobu: 3200 Kč, závazné přihlášení probíhá přijetím částky na účet. Přihlášky prosím pište na info@janmendel.com Maximální počet účastníků je 6. V ceně semináře je i občerstvení.

Co vás čeká? Vysvětlíme vám, co jsou panické ataky, jak se projevují, co nám chtějí říct, a hlavně jak se jich můžeme jednou provždy zbavit nebo jim do budoucna předcházet. V průběhu semináře budete moct mluvit o svých zážitcích a zkušenostech, sdílet je se skupinou a dvěma lektory. Společně se pokusíme přijít na to, proč ataky či úzkosti máte, co je ve vašem případě vyvolává, a ukážeme vám, jak je můžete uzdravit tak, aby vás už nikdy netrápily.

Chápeme, že se možná bojíte jít do skupiny právě proto, abyste v ní nedostali panický atak, ale v tomto případě je všechno v pořádku. Sami jsme oba panické ataky zažili na vlastní kůži a také je překonali, a to bez prášků. Víme, že je těžké s tím bojovat, když kolem sebe nemáte nikoho, kdo by vás chápal, a právě proto si myslíme, že semináře ve skupině lidí, kteří je všichni zažili, je ta nejlepší cesta. Pokud máte jakékoliv otázky, neváhejte na nám napsat.