Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zážitkové semináře 31. 8. a 1. 9.

6. 8. 2019

seminare-srpen_zari.pngINTENZIVNÍ MEDITAČNĚ-TERAPEUTICKÝ SEMINÁŘ PRO MAX. 5 OSOB

Čas a místo konání: 31. 8. 2019, 10:00 - 16:00, Nám. Míru, Praha 2
Cena za osobu: 2500 Kč, závazné přihlášení probíhá přijetím částky na účet. Přihlášky prosím pište na info@janmendel.com. V ceně semináře je i občerstvení (voda, káva, ovoce, sušenky).

Co vás čeká? Naučíte se základy meditace, v teorii i praxi, budete mít možnost meditovat individuálně i skupinově – meditace budou vedené lektorem. Ukážeme vám, co všechno člověk může v meditaci dělat. Budeme mluvit o tom, jaké problémy nejčastěji lidé řeší v terapiích a jak se tyto problémy dají řešit právě pomocí meditace. Celý seminář bude hodně o praxi a budete mít možnost ihned na místě konzultovat svoje dojmy, zážitky, úspěchy a výzvy přímo s lektory. Budete moct (ale nemusíte) sdílet své zážitky i se skupinou a srovnat své prožitky s dalšími účastníky semináře. Ukážeme si, jak naše psychika úzce souvisí s emocemi a tělem, jak skrze psychosomatiku ovlivňuje naše zdraví, jak se můžete dopátrat duševních příčin fyzických i emočních problémů, jak si vytvořit a ubránit hranice, jak říkat NE, jak provádět mentální hygienu, jak se stát imunní vůči hodnocení ostatní, jak sám sebe motivovat, jak se uvést do duševní rovnováhy a udržet si ji a mnoho dalšího. Seminář bude dynamický, praktický a přizpůsobený potřebám a tempu účastníků. Omezený počet 5 osob zajistí, že se vám dostane osobního přístupu obou lektorů. 

 

JAK PŘEKONAT PANICKÉ ATAKY - TERAPEUTICKÝ SEMINÁŘ PRO MAX. 5 OSOB

Čas a místo konání: 1. 9. 2019, 10:00 - 16:00, Nám. Míru, Praha 2
Cena za osobu: 2500 Kč, závazné přihlášení probíhá přijetím částky na účet. Přihlášky prosím pište na info@janmendel.com. 
V ceně semináře je i občerstvení (voda, káva, ovoce, sušenky).

Co vás čeká? Vysvětlíme vám, co jsou panické ataky, jak se projevují, co nám chtějí říct, a hlavně jak se jich můžeme jednou provždy zbavit nebo jim do budoucna předcházet. V průběhu semináře budete moct (ale nemusíte) mluvit o svých zážitcích a zkušenostech, sdílet je se skupinou (max. počet účastníků je 5) a dvěma lektory. Společně se pokusíme přijít na to, proč ataky máte, co je ve vašem případě vyvolává, a ukážeme vám, jak je můžete uzdravit tak, aby vás už nikdy netrápily.

Chápeme, že se možná bojíte jít do skupiny právě proto, abyste v ní nedostali panický atak, ale v tomto případě je všechno v pořádku. Sami jsme oba panické ataky zažili na vlastní kůži a také je překonali, a to bez prášků. Víme, že je těžké s tím bojovat, když kolem sebe nemáte nikoho, kdo by vás chápal, a právě proto si myslíme, že semináře ve skupině lidí, kteří je všichni zažili, je ta nejlepší cesta. Pokud máte jakékoliv otázky, neváhejte na nám napsat.