Jdi na obsah Jdi na menu
 


Knihy

cesta-ven-predni-strana.jpgŽijeme ve světě, kde je stále težší uchovat si psychické zdraví a vnitřní rovnováhu. Mnoho lidí se proto začíná odklánět od hektického a  materialistického životního stylu a  snaží se vést alternativnější a duchovnější způsob života. Tento přechod ovšem není zdaleka jednoduchý, neboť ezoterika se za poslední roky stala velmi populární a  lukrativní oblastí, která je plná často protichudných směrů, rozporuplných názorů a  scestných učení. Vyznat se v  nich, neztratit se a najít si svou zlatou střední cestu není vůbec snadný úkol.

Knihu lze koupit ZDE nebo v jakémkoliv kamenném knihkupectví.

 

afirmace-cover-final.jpgJan Menděl založil v roce 2010 facebookovou stránku Afirmace, na kterou každý den vkládá nějaký text k zamyšlení. Během posledních 7 let stránka posbírala 40 000 členů a stala se velmi oblíbenou. Pravidelní odběratelé afirmací opakovaně prosili autora, aby své nejlepší afirmace vydal knižně. On jejich přání vyhověl a výsledkem je tato krásná dárková kniha plná textů, které mají sílu vám zlepšit náladu, poradit či pomoct najít odpovědi na otázky, které zrovna řešíte.

Knihu je ideální mít na nočním stolku a každé ráno ji otevřít na nějaké straně pro "myšlenku dne". Díky svému osobitému formátu je též výborným dárkem.

Knihu lze koupit ZDE nebo v jakémkoliv kamenném knihkupectví. (Pro Slovensko klidněte ZDE.)